RYNNY

Co konkretnie oferujemy?

Projekty orynnowania oraz montaż rynien oparte na amerykańskim systemie seamless gutter.
 
Co to oznacza w praktyce?
Wysokiej jakości, wytrzymałe rynny nieposiadające połączeń, wykonane na wymiar, na miejscu, u Klienta.
 
Jakich materiałów używamy?
Proponujemy przede wszystkim rynny metalowe, ocynkowane, wykonane z miedzi, aluminium i stali, cechujące się podwyższoną odpornością na niesprzyjające warunki.
 
Dlaczego warto wybrać Res-Dach?
Bo każdy z nas stawia na jakość, estetykę i wygodę. Przyjedziemy do Państwa (na terenie całego Podkarpacia), na miejscu maszynowo dotniemy rynny na wymiar i zajmiemy się ich montażem.
 
Ponadto rynny w systemie seamless gutter pełnią nie tylko rolę elementu odprowadzającego nadmiar wody. Dzięki konstrukcji, z której wyeliminowano połączenia, rynny nie mają prawa przeciekać, a ich design kojarzy się ze zdobieniami z gzymsu.
Gwarantujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Proponujemy atrakcyjne ceny, a w przypadku zleceń nietypowych lub długoterminowych jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe, rabaty oraz inne upusty.
 
Poza tym posiadamy bardzo dużą wiedzę teoretyczną i lubimy się nią dzielić! Chętnie odpowiemy na wszystkie zadane nam pytania dotyczące wyboru optymalnego sytemu orynnowania. Rozwiejemy przy tym wszystkie wątpliwości i rzetelnie doradzimy najlepsze rozwiązanie techniczne.

Konkurencja posiada dobre rynny.
 
My natomiast oferujemy najlepsze rynny. To robi różnicę!